کناف گچ

شرکت کناف در سال 1383 با خرید و بازسازی شرکت گچ ساران فعالیت خود با نام شرکت کناف گچ شروع نموده است. شرکت کناف با ظرفیت روزانه 1000 تن، در زمینه تولید انواع گچ ساختمانی، گچ دستی، گچ ماشینی و همچنین مصالح ساختمانی پایه سیمانی مانند چسب کاشی شروع به فعالیت نموده است. گچ کناف یکی از مرغوبترین گچ های ساختمانی بوده که دارای عملکرد عالی در عملیات سفید کاری، نازک کاری، ابزار زنی و رابیتس کاری می باشد.

شرکت آداک برج

 

شرکت آداک برج عاملیت فروش و پخش شرکت کناف ایران، جزو عاملین فروش و پخش کناف گچ می باشد.

محصولات کناف گچ

بلوک گچی ایران گچ (Gypsum Block)

بلوک‌های گچی جهت اجرای سریع طراحی شده اند و قابل استفاده در فضاهای با کاربرد مختلف از جمله تجاری و مسکونی می‌باشند. این بلوک‌ها به دلیل داشتن فاق و زبانه به راحتی قابل نصب می باشند و پس از اینکه درزهای اجرا توسط ملات مخصوص درزگیری(‌بتوگیپس) پر و صاف گردید، نیازی به گچ کاری مجدد ندارد و می توان مستقیما روی آن عملیات ‌رنگ آمیزی را انجام داد یا سطح را با کاغذ دیواری پوشاند.‌

دکوپلاست (DECOPLAST)

دکوپلاست پودر گچی سفید و کاملاً نرم بوده که جهت ساخت المان های دکوری و پیش ساخته استفاده می گردد.این محصول به دلیل محدوده زمان گیرش مناسب و نرمی دانه بندی، دارای سرعت بالا و راحت با حداقل ضایعات در اجرا می باشد.سطح نهائی این محصول کاملاً صاف و صیقلی و سفید می باشد.

گچ سفیدکاری کناف (Fine Plaster)

گچ سفیدکاری کناف یکی از مرغوبترین گچ‌های ساختمانی بوده که دارای عملکرد عالی در عملیات سفید کاری، نازک کاری، ابزار زنی و رابیتس کاری می‌باشد و در بسته بندی 30 کیلوگرمی عرضه می‌گردد. این نوع گچ، میکرونیزه و دوسرنده می‌باشد و بدون نیاز به الک جهت سفیدکاری و ابزارزنی استفاده می‌گردد.

گچ سفیدکاری سارالیت (SARALIT)

گچ سارالیت به علت رنگ سفید خالص، استحکام، مقاومت و کارپذیری بیشتر نسبت به محصولات مشابه، مناسب جهت استفاده به عنوان گچ سفیدکاری، گچ زیر‌کار و همچنین گچ ابزار زنی و رابیتس کاری می‌باشد. این محصول در بسته بندی 30 کیلوگرمی عرضه می گردد. برای استفاده به عنوان سفید‌کاری، توصیه می گردد با الک 500 میکرون سرند شود.

محصولات پلیمری کناف گچ

پودر بتوگیپس (BETOGIPS)

بتوگیپس از انواع گ چهای پلیمری کناف می باشد که با فرمولاسیون کناف آلمان تهیه شده و دارای خواص فیزیکی خاص و قدرت چسبندگی بس پودر بتوگیپس (BETOGIPS) بتوگیپس از انواع گ چهای پلیمری کناف می باشد که با فرمولاسیون کناف آلمان تهیه شده و دارای خواص فیزیکی خاص و قدرت چسبندگی بسیار بالایی م یباشد. این محصول بر خلاف گچ های سنتی به راحتی به عنوان روکش بر روی سطح بتنی، فوم پلی استایرن و سطوح صیقلی دیگر استفاده می گردد و مرحله رابیتس کاری را )به جز استفاده روی فوم پلیاستایرن ( حذف می نماید.

گچ سبک دستی ایزوگیپس (IZOGIPS)

گچ سبک دستی ایزوگیپس از انواع گچ‌های پلیمری کناف برای مصارف داخلی می‌باشد که به دلیل افزودن مواد پلیمری ساخت کشور آلمان و مواد معدنی (همچون پرلیت) معایب گچ‌های سنتی را پوشش داده است. باتوجه به مزایا و ویژگی‌های این محصول همچون وزن و دورریز کمتر، جایگزین نمودن این محصول با محصولات سنتی مقرون به صرفه می‌باشد.

گچ پاششی جت گیپس (JETGIPS Base)

 

گچ پاششی جت گیپس از انواع گچ‌های پلیمری کناف برای مصارف داخلی می‌باشدکه با توجه به استفاده از افزودنی‌های پلیمری و مواد معدنی ویژه همچون پرلیت در ترکیبات آن، دارای مزایای قابل توجهی مانند قابلیت استفاده با ماشین گچ پاش PFT، زمان گیرش بالا، وزن سبک‌تر و خصوصیات عایق بهتر در برابر حریق و صوت نسبت به گچ‌های معمولی می‌باشد. از جمله مزیت‌های اختصاصی این گچ سرعت بالای اجرا (‌در حدود 150-250 متر در روز‌) به وسیله ماشین گچ پاش می‌باشد که پس از پاشش همانند بتن سخت و مقاوم شده و بستری بدون موج و دارای اختلاف سطحی نزدیک به صفر ایجاد می‌کند. تفاوت این نوع گچ با جت گیپس معمولی در اجرای دو مرحله ای می باشد. به این صورت که جت گسپی Base مختص استفاده به عنوان مرحله اولیه (تا شمشه کشی دوم) قبل از اجرای لایه نهایی می باشد.

گچ پاششی جت گیپس (JETGIPS)

گچ پاششی جت گیپس از انواع گچ‌های پلیمری کناف برای مصارف داخلی می‌باشدکه با توجه به استفاده از افزودنی‌های پلیمری و مواد معدنی ویژه همچون پرلیت در ترکیبات آن، دارای مزایای قابل توجهی مانند قابلیت استفاده با ماشین گچ پاش PFT، زمان گیرش بالا، وزن سبک‌تر و خصوصیات عایق بهتر در برابر حریق و صوت نسبت به گچ‌های معمولی می‌باشد. از جمله مزیت‌های اختصاصی این گچ سرعت بالای اجرا (‌در حدود 150-250 متر در روز‌) به وسیله ماشین گچ پاش می‌باشد که پس از پاشش همانند بتن سخت و مقاوم شده و بستری بدون موج و دارای اختلاف سطحی نزدیک به صفر ایجاد می‌کند.

اندود محافظ در برابر حریق ورمی پلاستر (VERMIPLASTER)

محصول ورمی پلاستر کناف، اندود گچی محافظ در برابر حریق است که برای کاربری‌های داخل ساختمان استفاده می‌شود. این محصول از دسته‌ی محصولات محافظ غیر عامل در برابر حریق است که وظیفه اصلی آن محافظت از عناصر سازه‌ای ساختمان در برابر حریق می‌باشد. عملکرد این محصول به گونه‌ای است که سازه در مواجهه با آتش تا زمان خاموشی کامل حریق و یا تخلیه ساختمان دچار تغییر شکل نگشته و کاربری خود را حفظ می‌کند. این محصول قابلیت اجرا با دستگاه گچ پاش PFT مدل G4 را دارا می‌باشد لذا سرعت بالا در اجرا از مزیت‌های این محصول به حساب می‌آید.

بتونه گچی کناف گچ

گچ ساتن (SATEN)

گچ ساتن محصولی فرآوری شده و افزودنی دار است که به عنوان لایه نهایی و پرداخت سطوح مختلف همچون صفحات روکشدار گچی سطوح گچ و خاک (سفید کاری)،سیمانی و غیره گچکاری سطوح بتنی جهت دستیابی به سطوح تراز، همگن و یکدست و صیقلی در موارد زیر قابل استفاده می باشد با این محصول سطوح پس از اجرا کاملا صیقلی و شفاف می باشند بطوریکه زیر سازی ایده آلی برای انواع رنگ های پلاستیک،روغنی و یا کاغذ دیواری خواهد بود.

بتونه درزگیری (FUGENFULLER)

بتونه درزگیری کناف برای درزگیری صفحات روکش‌دار گچی به کار می‌رود. این پودر همراه با نوار درزگیر اجرا می‌شود و بدین ترتیب ساختاری مسلح و مستحکم تشکیل می‌گردد. بتونه درزگیری کناف به صورت لایه‌ای نازک با ضخامت 1 تا 2 میلیمتر اجرا می‌گردد. درصورت اجرای چندمرحله‌ای، می‌توان تا ضخامت حداکثر 01 میلیمتر از این محصول استفاده نمود.

پودر بتونه نقاشی (Painting Putty)

پودر بتونه نقاشی کناف دارای مواد اولیه تولید گروه صنعتی کناف در آلمان است و جهت دستیابی به سطحی صاف و صیقلی به عنوان زیرسازی بسیار مناسب قبل از نقاشی و یا کاغذ دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این محصول می‌توان برای جلوگیری از حالت سایه روشن و پوشش ترک‌های دیوار استفاده کرد. بتونه‌های کناف در بسته بندی‌های 5 و 20 کیلوگرمی عرضه می‌گردد و جهت آماده‌سازی فقط با آب مخلوط می شود لذا نیازی به افزودنی‌های دیگر نظیر روغن یا تینر ندارد.

چسب کاشی کناف گچ

چسب کاشی K1 FLEX

چسب کاشی و سرامیک پودری کناف با مواد اولیه ساخت کشور آلمان و بر پایه سیمان تولید و در بسته‌بندی پاکتی 25 کیلوگرمی عرضه می‌‎شود. جهت آماده‌سازی این چسب‌ها تنها کافیست آنرا به نسبت معین با آب مخلوط کنید تا ملات مناسب با کارایی بسیار بالا به دست آید. K1 FLEX جهت نصب انواع کاشی و سرامیک، موزاییک و سنگ‌های طبیعی با ابعاد مختلف بر روی سطوح داخلی و خارجی ساختمان حتی در محل های با درجه رطوبت بالا یا شرایط غوطه وری مانند سونا و استخر می‌باشد.

چسب کاشی K1 PLUS

چسب کاشی و سرامیک پودری کناف با مواد اولیه ساخت کشور آلمان و بر پایه سیمان تولید و در بسته‌بندی پاکتی 25 کیلوگرمی عرضه می‌‎شود. جهت آماده‌سازی این چسب‌ها تنها کافیست آنرا به نسبت معین با آب مخلوط کنید تا ملات مناسب با کارایی بسیار بالا به دست آید. K1 PLUS جهت چسباندن کاشی و سرامیک با ابعاد کوچک و متوسط بکار گرفته می‌شود.

گچ پاش کناف گچ

دستگاه گچ پاش (PFT)

 

دستگاه گچ پاش PFT مدل G4 ساخت کشور آلمان می‌باشد که جهت اجرای ملات‌های گچی، سیمانی، خود ترازهای سیمانی و اندودهای مقاوم در برابر حریق مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه در مواردی که نیاز به سرعت کار بالا در اجرای ملات‌های قابل پاشش می‌باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • دارای سوئیچ‌های ایمن و بدون خطر


  • ساختار قوی و مناسب پروژه‌های با حجم بالا


  • مدت زمان کارکرد بالا (بیش از یک شیفت کاری)


  • حمل و نقل آسان با توجه به ساختار مناسب دستگاه


  • دارای قسمت ویژه جهت جداسازی کلوخه‌های احتمالی


  • دارای تابلوی کنترل به منظور نگهداری بهتر و راحت‌تر دستگاه


  • اختلاط خودکار و یکنواخت و خروجی مواد خمیری شکل


  • تامین قطعات و تضمین خدمات پس از فروش شرکت کناف