پیشینه شغلی مهندس رضا سلیمانی مدیر عامل شرکت آداک برج

تجربه ساختمان سازی شخصی و مدیریت پروژه و ساخت و ساز سیویل در پلسازی (معاونت کارگاه پلهای کمربندی شهرری با شرکت ساب) درراهسازی (ناظر مقیم قطعات 1 و2 راه نهبندان زابل) درپتروشیمی (مسئول اسکلت فلزی پتروشیمی فجر منطقه اقتصادی ماهشهر) در کارخانه صنعتی (سرپرست کارگاه کارخانه صنعتی فروکروم سبزواربا شرکت کانرودسازه) و درپیمان رسیدگی و مبانی تعدیل و فهرست بها ابنیه(دفتر پیمان رسیدگی و امور قراردادهای مشاور پاسیلو) در پوزیشن های کارفرما، مشاور و ناظر و پیمانکار به عنوان مهندس راه و ساختمان.

اطلاعات بیشتر

شرکت ساختمانی آداک برج به عنوان عاملیت فروش و پخش شرکت کناف ایران با سرویس انبار و دارنده گواهینامه اجرایی بوده که متشکل از کادر مهندسی مجرب و متخصص در سیستم درای وال می باشد.

کادر فنی مجموعه کلیه خدمات فروش مصالح ، مشاوره ، طراحی ، متره و برآورد ، تعیین ساختار ، آموزش ، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی اعم از انواع دیوار و سقف کاذب ساده و دکوراتیو را ارائه می نماید.

مجموعه آداک برج مفتخر است با استفاده از تجربیات گرانبهای خود در زمینه ساخت و ساز خشک ، فرهنگ استفاده از مصالح مدرن و ایمن در ساخت و ساز کشور را ارتقاء بخشیده و گامی موثر در سبک سازی ساختمان که از مهمترین عوامل در مبحث زلزله می باشد و همچنین در راستای سریع سازی صنعت نوین ساختمان بردارد.